Λόγω βλάβης σε δυσπρόσιτο σημείο του δικτύου ύδρευσης της περιοχής και λόγω αναμονής των απαιτούμενων ανταλλακτικών , τα οποία αναμένουμε , τμήματα του οικισμού Μαρουλά θα παρουσιάσουν διακοπή υδροδότησης για το υπόλοιπο της ημέρας . Συνεργεία της ΔΕΥΑΡ , με τα απαιτούμενα ανταλλακτικά και μηχανήματα , θα επισκευάσουν την βλάβη αύριο το πρωί ημέρα Τετάρτη 13/1/2021. Ζητούμε την κατανόηση των κατοίκων του οικισμού.
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΙΚΙΣΜΟ ΜΑΡΟΥΛΑ Δ.Ε. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
![ΔΕΥΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΔΕΥΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ](https://deyar.eu/wp-content/uploads/2024/01/cover-post.jpg)
![ΔΕΥΑΡ ΔΕΥΑΡ](https://deyar.eu/wp-content/uploads/2023/12/deyar_logo3.jpg)